Labākās lētās viesnīcas Eiropā

Il Baciarino, Toskāna, Itālija

Il Baciarino piedāvā akmens kabīnītes, iebūvētas kalna sānos, ar neaizmirstamiem skatiem uz jūru un Giglio salu. Viesnīca pārsteidz ar savu dizainu- kokgrebuma skulptūras, ģimenes fotogrāfijas, mājīgas atpūtas telpas. Sezonā var nobaudīt svaigus anšovus un mājās gatavotu pastu.

Il Baciarino
Il Baciarino viesnīca kalnos

Maksa par diennakti: No 69 EUR

Casale Valigi, Umbrija, Itālija

Šī elegantā fermas māja sevī atspoguļo lauciniecisku vienkāršību ar elegantu piesitienu. Interjerā dominē antīki priekšmeti, Artemīdas krēsli, mūsdienīgi apgaismes ķermeņi. Ārpusē ir baseins un skaisti dārzi. Katrai istabai ir sava unikāla arhitektūras detaļa.

Maksa par diennakti: no 119 EUR

La Locanda del Benaco, Gardas ezers, Itālija

Šī stilīgā viesnīca atrodas tieši Salo sirdī. Istabas ir izbūvētas, izmantojot oksidētu dzelzi, šīferi un cementu. Restorāns tiek vērtēts kā viens no labākajiem visā apgabalā: te ir vērts nobaudīt ezera zivi. Personāls var organizēt aktivitātes- braukšanu ar velosipēdu, motorlaivu vai laivu, dažādus ūdens sporta veidus un došanos uz vietējām vīna darītavām.

La Locanda del Benaco
Viesnīca La Locanda del Benaco

Maksa par diennakti: no 120 EUR

Albergo il Monastero, Naples, Itālija

Stilīgā viesnīca izvietojusies bijušajā klosterī viduslaiku aragoniešu pilī. Pils ir viens no populārākajiem vietējiem tūrisma objektiem, un te apmeklētāji var uzbraukt augšā kalna virsotnē – akmenī izgrebta lifta šahta.

Maksa par diennakti: no 91 EUR

Hotel Iraragorri, Galdakao, Basku valsts, Spānija

Šī 500 gadus vecā fermas māja, kas atrodas Bilbao nomalē, tika nodota mantojumā no paaudzes paaudzē – jaunākā paaudze te izveidojusi viesnīcu, kuras interjeru plānojusi vietējā interjera dizaina zvaigzne Lazaro Rosa-Violan. Antīki priekšmeti, senlaicīgas mēbeles – tas viss rada it kā mūsdienīgu un tomēr senatnīgu auru. Restorānā tiek pasniegts ēdieni, izmantojot dārzeņus un augļus, kas izaudzēti tepat fermā.

Hotel Iraragorri
Viesnīca Iraragorri

Maksa par diennakti: no 71 EUR

Cap Negret, Ibiza, Spānija

Šīs viesnīcas pievienotā vērtība noteikti ir atrašanās vieta, gaisma un atmosfēra, kas rada labsajūtu. Tā ir arī viena no labākajām vietām uz salas, kur vērot saulrietu. Šeit dominē balta krāsa, balināts koks un dabīgie materiāli.

Maksa par diennakti: no 79 EUR

Compahnia das Culturas, Castro Marim, Algarve, Portugāle

Šo lauku stila viesnīcu vada ģimene un tā ir relaksējoša alternatīva Algarves skaļajiem kūrortiem. Tās vienkāršais, mūsdienīgais dizains ar pulēta betona grīdām, baltām sienām, viduslaiku mēbelēm ir aicinošs. Ārpusē ir burvīgs dārzs un baseins. Var izstaigāties cauri fermai.

Maksa par diennakti: no 94 EUR

Hotel Odisej Mljet, Pomena, Mljet, Horvātija

Šī vieta ir kalnā kāpējiem, piedzīvojumu meklētājiem un rakstniekiem. Tā ir tālu no pilsētas kņadas, 2 stundu braucienā ar prāmi no Dubrovnik pilsētas. Šī ir lieliska vieta, kur relaksēties, baudīt dabu, putnu dziesmas un tradicionālas horvātu brokastis.

Maksa par diennakti: no 39 EUR

Mediterraneo, Kastellorizo, Grieķija

Kastellorizo osta ir mākslinieka sapnis par krāsainām mājām, kas izkaisītas pa liedagu ar klintīm aiz tām un sniega klātām Turcijas kalnu virsotnēm. Šī gleznainā vieta rada sajūtu, ka kuru katru brīdi aiz stūra var parādīties Pikasso ar otu mutē. Viensīca var organizēt laivu braucienus gribētājiem.

Maksa par diennakti: no 81 EUR

White River Cottages, Krēta, Grieķija

Sagaidi lauciniecisku šarmu ar labu komforta devu šajā ģimenei draudzīgajā atpūtas vietā, kas izvietojusies neskartajā Krētas austrumu reģionā. Skaista taka, kurai visapkārt smaržo puķes, aizved uz hobita mājoklim līdzīgo akmens māju kompleksu, kas izvietojies ap baseinu.

Maksa par diennakti: no 79 EUR